Yıldız; Terbiyesizliğinizin Cezasını Çekeceksiniz…

Yıldız; Terbiyesizliğinizin Cezasını Çekeceksiniz…

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, il kongresi ile alakalı olarak asılan pankartlarının yırtılmasıyla alakalı olarak basın açıklaması düzenledi. Açıklamasında sert ifadeler kullanan başkan Yıldız şu sözleri söyledi.

Çalışmalarımızı hem fiiliyatta hem de sosyal medyada baltalamaya çalışan, Saadet Partine ve mensuplarına hakaret ve küfür edecek, pankartlarını parçalayacak kadar acze düşmüş bu zihniyeti esefle kınıyorum. Bu kişiler bilmelidir ki, partimize ve şahsımıza sosyal medya üzerinden yapılan hakaretlerin ve küfürlerin cezasını genel merkezimize bağlı hukuk kurulu ilgili kişiler hakkında suç duyurusunda bulunarak gereğini yapmaktadır. Bundan sonra ilçe teşkilatımızın çalışmalarını baltalayan, pankartlarımıza zarar veren ve terbiye sınırını aşan bu kişiler kim olursa olsun cezasız bırakılmayacak adli makamlara suç duyurusunda bulunarak en

ağır cezaları almaları için gereği yapılacaktır.’ şeklinde konuşan Yıldız yarın yapılacak il kongresi ile alakalı olarak da şunları söyledi.

Saadet Partisi Bursa İl Teşkilatımız 7. Olağan kongresini Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla yarın gerçekleştirecektir. Kongremiz, Merinos Kültür Merkezinde saat 14:00’de başlayacaktır. Kongreye tüm kardeşlerimiz davetlidir ve kongreye gelmek isteyen kardeşlerimiz için 11.11.2018 Pazar günü Gemlik iskele meydanından saat 12:30’da araç kaldırılacaktır. Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya kurmayı misyon edinen Saadet Partisi’nin bu kongresine tüm kardeşlerimizi bekliyoruz.’ diyerek sözlerini noktaladı.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register