SERTASLAN’DAN BİRLİKTE YÖNETİM HAMLESİ

Sertaslan’dan birlikte yönetim hamlesi

CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik halkına ve Gemlik’in yararına olan tavsiyeleri beklediklerini ifade etti.

CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, sosyal medyada Gemlik halkına takdire şayan bir çağrıda bulundu. Proje ekiplerinin Gemlik’in yeni vizyonu için çalışmalarını tamamlamak üzere olduğunu ifade eden Sertaslan, “Adaylı

ımız ve Allah izin verirse başkanlığımız döneminde de halkı ön plana koyarak, halkımızın fikirleri doğrultusunda çalışmalarımızı yapacağız” dedi.

Proje ekiplerinde birbirinden değerli teknik kişilerin olduğunu ve onların Gemlik’in teknik yönüyle ilgili projeleri hazırlandığını ifade eden CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik’te yaşayan her vatandaşın fikirlerinin kendilerini için değerli olduğunu ifade ederken, yönetimde ortak akıl ve çalışmaya önem verdiklerini vurguladı. Gemlik’te yaşayan her vatandaşın fikirlerinin kendileri için önemli olduğunu da vurgulayan CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, “Sevgili arkadaşlar; Yerel siyasette 20 yıllık deneyim, İl Genel Meclisi’nde geçen 5 yıl, Belediye Meclis Gruplarına 8 yıl başkanlık, hem kent sorunları konusunda bilgi hem de çözümleri konusunda elbette ciddi bir birikim yarattı. Gerek sosyal belediyecilik gerekse teknik konularla alakalı bizimle birlikte emek sarf eden arkadaşlarımızın bilgi ve becerileri de katılınca ortaya özlediğimiz Gemlik’i elbette yeniden yaşatacak projeler çıkacaktır. Ancak ortak aklı ortaya koymak ve sizlerin deneyim ve görüşlerinizden yararlanmak çok daha iyi sonuçlar ortaya çıkartacaktır. Bu yüzden hem başkan adayı olarak bana hem de çalışma gruplarımıza yol gösterecek tavsiyelerinizi beklediğimizi bilmenizi isterim. Destek ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler” diyerek sözlerini tamamladı.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register