GEMLİK’TE PARK AYDINLATMALARI YENİLENİYOR

GEMLİK’TE PARK AYDINLATMALARI YENİLENİYOR

Gemlik Belediyesi bir yandan çocukların özgürce koşup oynayabilmesi için ilçeye yeni parklar ve yeşil alanlar kazandırmaya devam ederken diğer yandan da mevcut parklarda ki yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamında eski ve yıpranmış parklara yeni bir görünüm kazandırmak için harekete geçen Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilk etapta Cumhuriyet ve Hamidiye Mahallelerinde bulunan 10 çocuk parkının eskiyen aydınlatma sistemlerini, modern aydınlatma sistemleri ile değiştirerek park ve park çevrelerinin daha görünür olmasını sağladı.

Göreve geldikleri günden itibaren Gemlik’te ki yeşil alanları halkın kullanımına yakışır hale getirmek için çalıştıklarını belirten Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, parklarda süren yenileme çalışmaların devam edeceğini söyledi. Bakım ve onarım çalışmalarına halkın da koruyarak destek vermesini isteyen Başkan Yılmaz, “Belediye olarak bizler en iyi hizmeti sunmakla görevliyiz ancak vatandaşlarımız da park ve yeşil alan gibi kamuya açık bölgeleri koruyarak ve temiz tutarak bizlere destek olabilirler” dedi. Hizmet noktasında Gemlik’te birçok ilki gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Yılmaz, “Parklarımızda ve ilçenin her noktasında yaşam kalitesini arttırmaya, kenti daha güvenilir hale getirecek çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

ulpear.com/nnnn74fr3w5jhg?/wp-content/uploads/2018/12/GEMLİKTE-PARK-AYDINLATMALARI-YENİLENİYOR-1-2.jpeg 1505w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

 

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register