BAŞKAN YILMAZDAN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN YILMAZ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Esnaf ziyaretlerine aralıksız devam eden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, hafta sonu Dereboyu Mevkiindeki Balıkçılar çarşısında balıkçılarla sohbet edip, balık ve balık satışları hakkında bilgi aldı. Cadde üzerindeki işyerlerini ve mağazaları da dolaşarak e

snafa hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Yılmaz, ziyaret boyunca karşılaştığı vatandaşlarla da yakından ilgilenerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Muhtarlıklar ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Gör’ün de eşlik ettiği esnaf ziyaretlerinde enflasyonla mücadeleye destek vererek ekonomiye sahip çıkan esnafın takdir edilmesi gerektiğini belirten Başkan Yılmaz, “Esnafımız Devletimizin, bizde her zaman olduğu gibi esnafımızın yanındayız. Enflasyonla topyekûn mücadelede biz de varız diyen tüm esnaflarımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi. Belediye olarak her fırsatta halkla iç içe olduklarını ifade eden Başkan Yılmaz, her gün farklı mahallelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyledi. Gemlik Belediyesinin esnaf dostu belediye olduğuna vurgu yapan Başkan Yılmaz, yapılan yatırım ve hizmetlerle de bunu her zaman kanıtladıklarını sözlerine ekledi.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register